Březen 2011

Omluva

29. března 2011 v 17:46 | Nell.Chan |  Organizační
Ahojky lidičky
Moc se omlouvám, že přes týden tady nic nepřibývá a zvláště se omlouvám Yuu, protože čeká na diplomek a já stále nic... Nestíhám, ve škole mám teror a jsem každý den strašně utahaná... Prostě nestíhám :( Doufám, že se na mě nezlobíte, s pozdravem, Vaše Nell. Chan

Diplomek od Marionette

26. března 2011 v 20:07 Me :o)
Mocinky děkuji je nádherný :o) Přesně takhle jsem si jej vysnila :) Mocinky děkuju

Plnou parou v před a nechci nic slyšet!

26. března 2011 v 18:24 | Nell.Chan |  Organizační

Ahojky lidičky,
Kolikrát za den slyším tuhle blbou hlášku! Vždycky když naše namíchne, jak se stavím k povinostem, ale pochopte, jsem jenom dítě a nemám čas na to, zabívat se jenom povinostmi, chci si taky hrát a sledovat své okolí. Kolikrát v létě sedím venku a blbě civím třeba jenom i na blbý strom, prostě mě na něm něco fascinuje a rodiče si to vysvětlí tak, že se nudím a přijdou ke mně blíž. S tichým přáním, který nestíhám vyslovit, ale zní mi v hlavě "Ještě chvilku" se obrátím k rodiči a on mi do úsměvu vmete učebnici češtiny a pošle mě směr pokoj se slovy "Plnou parou v před a nechci nic slyšet!" To by naštvalo i malé dítě... Dospělí umí být tak umínění, tak proč nám nedají větší prostor působnosti? Je to asi tím, že by jsme nic nedělali než koukali ven z okna a mysleli si něco o zadní části těla? Ne.

My by jsme svůj volný čas využili v zájmu, kterému se by jsme nazvali: "Jak Japonsko příblížit Střední Evropě." Po pravdě, kolik Američanů a jiných obyvatelů jiných zemí, mají rádi anime? Docela dost, jenže u nás jde o to, že ať se ukazujeme světu nebo ne, Střední Evropa není vyslyšena skoro vůbec, když už se Anime lidičkové a milovníci mangy ozvali, musel se najít někdo, kdo by to přeložil a opět z našich řad vystoupili tací, kteří to udělali na úkor svého volného času, byť to byli studenti středních někdy možná i základních škol. A opět neremcali. Pak jsme chtěli, aby u nás vycházela anime DVD, aby jsme to nemuseli pirátsky stahovat z netu (já to stejně stahuju, ale tak co... Někde inspiraci brát musím), a opět se vyčlenili z našich řad lidé, kteří milují Japonsko i když tam momentálně vládne chaos...
A tím bych to asi ukončila, kdykoli máme na něco my Animefilové zálusk, vždycky proto musíme objetovat někoho z našich řad :o) a to je ohromný úspěch a odhodlání a my jim za to děkujeme. :o) ARIGATO

Vaše Nell.Chan

Diplomek za SB Pro Marionette

26. března 2011 v 18:05 | Nell.Chan |  ♥ For My SB ♥
Tak tady je slíbený diplomek pro Marionette :o) Tak snad se bude líbit ;o)

Princezna - Óda na Smrt

26. března 2011 v 13:12 | Nell.Chan |  Me :o)
Tak jsem se rozhodla uveřejnit jedno z mých malých děl, co jsem vymyslela, když mým životem zatřásla spousta událostí, a tak si myslím, že by se to mohlo alespoň trošičku líbit :)

Vocaloid téměř v dokonalosti! :o)

24. března 2011 v 19:07 | Nell.Chan |  Me :o)
Tak aby jste ten nadpis pochopili, budu muset ho trošku vysvětlit. Jedná se o to, že Japonci vymysleli "Vocaloid" Což je kybernetická postava, která zpívá to, jak vy ji to přeurčíte a naprogramujete. Můžete ji upravit i pohyby a udělat dokonale tančicí a zpívající, jako skutečná popová hvězda. Nedávno v Japonsku přistoupili i k tomu, že vytvořili Hologramy hlavních postav Vocaloidu na pozadí obřího zrcadla a nechali je vystupovat na veřejném koncertě "Vocaloid Live" No sami se podívejte, jak to celé vypadalo :) Vážně se stali mistři v oživování postav, které sami stvořili.


Chceš být SB?

24. března 2011 v 11:15 | Nell.Chan |  Chceš být SB?
Aby jsme to měli když tak obě strany lehčí, tak to uděláme přes jeden odkaz a jeden článek :-) Myslím si, že to alespoň nebudu muset hledat všude možně a budu to mít všechno v jednom :-)
Jinak Diplomky dělám a pokud vy ne, tak vlbec nevadí, diplomek klidně udělám, někdy se spoždění kvůli škole, ale určitě se jej dočkáte :) Pro ty, co diplomky vedou, tak já mám strašně ráda (Ciel Phantomhive, Sebastian Michaelis, Rin Kagamine a nebo Miku Hatsune), kdyby jste cokoli potřebovali, tak mi to můžete napsat pod aktuální článek (v případě, že něco netušíte).
Údaje potřebné:
1) Přezdívka (jméno)*
2) web*
3)Co na diplomek*
4) Proč chci být SB (když nebudete chtít uvádět nemusíte

Předem děkuji Vaše Nell.Chan :-*

Kuroshitsuji

23. března 2011 v 12:35 | Nell.Chan |  Anime Picture

Kuroshitsuji opening 1

22. března 2011 v 21:03 | Nell.Chan |  Videa

Uhozený víkend začal aneb jak přežít svou smrt

5. března 2011 v 18:28 | Nell.Chan |  Organizační

Ahojky lidičky,
Tak dneska vám shrnu celý svůj týden. Děsná škola, děsný průšvihy a nedůsledná příprava, tak bych to asi shrnula. Už mě to neba. Ve škole žádný drama pořád jedno a to samé, všichni vám už od prváku omývají o hlavu maturity a vy se zbytečně děsíte poněvač jste tebrve v nižším ročníku. No co na to říct... Gympl je gympl...
Další je časová tíseň, místo toho, abych hledala nové anime, tak tvrdnu doma nad učebnicemi a učím se ke zkouškám... To je prostě na dvě velký věci!! Co od nás teenagerů chtějí? Aby jsme se stali stroji na baterky? Na to ať si najdou jiného troubu a ne své vlastní dítě!!!! :D Jediné, co jsem stihla za celý týden je tenhle mlhavý článek a to je dost mizerné... Doufám, že se to časem zlepší, ale zatím to nechám na víkendy a všem moc děkuji za komentíky po první kapitolovou povídkou, nesoucí název: " Elizabeth" :** Mám vás mocinky ráda.

Vaše Nell.Chan