Úvodník k povídce s názvem Elizabeth

22. února 2011 v 12:37 | Nell.Chan |  My story
Všechno začíná scénou v lese, kdy se nejlepší kamarádka Carol, Elizabeth, domnívá, že všechno není, tak jak by mělo. David, krásný až přímo pohádkový upír, který se zamiluje do Carol, a kterou musí pro její minulost, kterou dobře zná, proměnit. V pozadí však stojí Carolinin bratr, který je ovládám upírkou, kterou stvořil pro svoje milostné hrátky. Když později začne Elizabeth tušit a najde ve škole Violet, která se ji pokusí zabít, odhalí původ celé party, kterou viděla v lese.
Zvláštní, jak se Carol začala bavit s dívkami, se kterými se předtím nemohla ani cítit. Protože je Elizabeth raněná, musí ji Carol dopravit do nemocnice a hned potom ji stěhuje k nim do domu. Hned na to se objevuje poprvé na scéně Teodor, bratr Carol, který pod nadvládou Violet chce za každou cenu sesadit krále.
Král si to moc dobře uvědomuje, a proto potřebuje osobu, která by mu dala dědice, a která by byla ochotna ho i pro jeho ledovou schránku milovat a tou by se měla stát Elizabeth, jenže pravda je jiná, Elizabeth moc dobře nezná a z dětství si hodně rozumněl si upíří dívkou Caroline, která záhy musela zmizet z upířího světa a změnit se v člověka.
Caroline mezitím prožívá hotová muka, její matka se jí zjeví při zkoušce života a smrti a dá ji sílu, o které dosud pochybovala. Zvládne královskou gardu, která zase tak královská není a za kterou stojí čistě jenom Violet. Její zkouška je ukončena o dva dny dřív a proto se vydávají na cestu. Při jejich táboření se, Carol setkává se svým otcem, který ji unáší pryč. Na hrad. Kde se jí všechny vzpomínky vrací. Díky slibu v dětství a slibu v přítomnosti, se stane s králem jednou duší a stvoří spolu dědice. David už pro ni nehraje roli, zradil ji a navíc ji lhal. Tak proč by mu měla dál svěřovat své city?
Dědic vysává Caroline do dna a všichni vědí, že ten kdo bude schopný porazit dědicova nositele, je Elizabeth, která by se správně změnit v upíra neměla. Avšak Violet jejího postavení využije a změní ji i přes námitky skupiny přátel Caroline.
Caroline je těhotná a prožívá hotové peklo, když její přátelé společně s gardou Violetiných přívrženců, zaútočí. Nemá jinou možnost, než zabít svou nejlepší kamarádku a Violet uvěznit v kristalu věčnosti... Jak celý kolotoč dopadne?? Na to si musíte počkat :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi-san Naomi-san | Web | 22. února 2011 v 22:35 | Reagovat

fiiiha :-), zní to naprosto skvěle :-)!!! těším se na první dílek :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama