Únor 2011

Bleach-Ichihime

26. února 2011 v 22:01 | Nell.Chan |  Anime Picture

1.kapitola - Provinění

23. února 2011 v 21:53 | Nell.Chan |  My story
Tak a je to tady :) První kapitola tolik očekávané povídky ;), doufám, že se všem bude líbit.

VK - RimaxShiki

22. února 2011 v 22:35 | Nell.Chan |  Anime Picture

Úvodník k povídce s názvem Elizabeth

22. února 2011 v 12:37 | Nell.Chan |  My story
Všechno začíná scénou v lese, kdy se nejlepší kamarádka Carol, Elizabeth, domnívá, že všechno není, tak jak by mělo. David, krásný až přímo pohádkový upír, který se zamiluje do Carol, a kterou musí pro její minulost, kterou dobře zná, proměnit. V pozadí však stojí Carolinin bratr, který je ovládám upírkou, kterou stvořil pro svoje milostné hrátky. Když později začne Elizabeth tušit a najde ve škole Violet, která se ji pokusí zabít, odhalí původ celé party, kterou viděla v lese.
Zvláštní, jak se Carol začala bavit s dívkami, se kterými se předtím nemohla ani cítit. Protože je Elizabeth raněná, musí ji Carol dopravit do nemocnice a hned potom ji stěhuje k nim do domu. Hned na to se objevuje poprvé na scéně Teodor, bratr Carol, který pod nadvládou Violet chce za každou cenu sesadit krále.
Král si to moc dobře uvědomuje, a proto potřebuje osobu, která by mu dala dědice, a která by byla ochotna ho i pro jeho ledovou schránku milovat a tou by se měla stát Elizabeth, jenže pravda je jiná, Elizabeth moc dobře nezná a z dětství si hodně rozumněl si upíří dívkou Caroline, která záhy musela zmizet z upířího světa a změnit se v člověka.
Caroline mezitím prožívá hotová muka, její matka se jí zjeví při zkoušce života a smrti a dá ji sílu, o které dosud pochybovala. Zvládne královskou gardu, která zase tak královská není a za kterou stojí čistě jenom Violet. Její zkouška je ukončena o dva dny dřív a proto se vydávají na cestu. Při jejich táboření se, Carol setkává se svým otcem, který ji unáší pryč. Na hrad. Kde se jí všechny vzpomínky vrací. Díky slibu v dětství a slibu v přítomnosti, se stane s králem jednou duší a stvoří spolu dědice. David už pro ni nehraje roli, zradil ji a navíc ji lhal. Tak proč by mu měla dál svěřovat své city?
Dědic vysává Caroline do dna a všichni vědí, že ten kdo bude schopný porazit dědicova nositele, je Elizabeth, která by se správně změnit v upíra neměla. Avšak Violet jejího postavení využije a změní ji i přes námitky skupiny přátel Caroline.
Caroline je těhotná a prožívá hotové peklo, když její přátelé společně s gardou Violetiných přívrženců, zaútočí. Nemá jinou možnost, než zabít svou nejlepší kamarádku a Violet uvěznit v kristalu věčnosti... Jak celý kolotoč dopadne?? Na to si musíte počkat :-)

Příprava povídkové éry

21. února 2011 v 23:05 | Nell.Chan |  Organizační
Rima
Ohayo,
Takže den jsem tady opět nebyla, protože mám problémy :) Ale ne takové, abych tu nemohla být ;). Už podle nadpisu si můžete všimnout, že se tohle týká povídek. První povídku bych mohla uveřejnit zítra, ale nejsem si jistá, jestli to vyjde... Je to složitějši, chvilku potrvá než vymyslím námět ;) Tak snad se vám mé první dílo bude alespoň malinko líbit :3

Vaše Nell.Chan

K této stránce

19. února 2011 v 19:17 | Nell.Chan |  Organizační
Takatsuki
Ahojky,
někteří mě možná budete znát již z minula. Pravdou je, že tento blog existuje pouze díky mému psaní, už pár let píšu a pořád jsem se nijak nepřiměla k tomu, abych to někde zveřejnila, byť i jen na nějaké sociální síti. Takže si říkám, že tohle by mohlo být možná i jednodušší. Miluju povídky na nadpřirozená témata, někdy sepisuju i povídky na anime motivy, podle nálady a někdy své návrhy jen tak mažu, protože mi připadají moc spletité a moc rychlé. :-) Doufám, že se vám budou líbit a že mě nevypískáte hned z první :-)

Vaše Nell.Chan